Безкоштовний кінотеатр: складне кіно для тих, хто думає

0 140

“Конформіст” Бернардо Бертолуччі – удостоєний звання найкращого фільму в Італії 1971 року. Пристосуванство, відсутність власної позиції та прийняття нав’язаних ззовні моделей, готовність піддатись тиску натовпу – це те, що притаманне головному герою. Проблематика актуальна і сьогодні.

Після перегляду фільму, який організувала наша”СОВА” (Студентське об’єднання вінницьких активістів), молоді люди обговорювали побачене.

“Була дуже дружня та весела атмосфера, але в той же час все було серйозно. Обговорення цікавих тем та проблем, що були порушені у фільмі, були цікавими. Незабутні враження  від спілкування з людьми та можливість висловити свою думку.  Як на мене, захід пройшов чудово! Хочеться, щоб було більше таких організацій, яким небайдуже майбутнє студентів та їх інтелектуального розвитку. Так що всім раджу приходити щонеділі,” – говорить Андрій.

Загалом понад 10 кіноманів відвідали перший показ.

%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d1%96%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d1%96

“Попри те, що розглянутий фільм викликав у багатьох неоднозначні емоції та думки, він вразив кожного, змусив задуматись над важливими питаннями. І це чудово, коли є змога їх озвучити і разом обговорити. Адже люди, які прийшли переглянути фільм, дійсно є цікавими співрозмовниками, кожен висловив своє ставлення до головних героїв і сюжету загалом. Також було надзвичайно приємно поспілкуватися з членами “СОВА”, адже ідея таких зібрань дійсно варта уваги. Впевнена, що кожен прогресивний студент, який вирішить прийти на такий захід, точно не пошкодує. Сподіваюсь наступного разу буде не менш цікавий фільм та дискусія” – ділиться своїми думками Вікторія.

Організатори заходу Владислав Демчик та Крістіана Смірнова наголошують на важливості даного проекту, на їхню думку, кінопокази- це нестандартний підхід звернути увагу молоді на суспільно важливі проблеми сьогодення.

“Ми хочемо сприяти формуванню відповідального та активного суспільства, процесу переоцінки цінностей,” – говорить представник культмасового сектору “СОВА” Демчик.

Звертаємо увагу та те, що вечори інтелектуального кіно відбуватимуться щотижня за адресою: вул. архітектора Артинова, 38. Участь безкоштовна. Долучитися до заходу, а також проголосувати за фільм, який маєте бажання подивитися та обговорити, можна на офіційній сторінці “СОВА” в соціальній мережі (перейти за посиланням).

Наступний показ буде 12 жовтня о 17:00. Назва фільму, який буде продемонстрований до обговорення, – “Mr. Nobody”.
%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d1%96%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d1%96Автор: Артем Михайлов, засновник Студентського об’єднання вінницьких активістів

 

Similar articles

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *